Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Відкрити
мапу

Квартири подобово Ялта

46 пропозицій

1680 грн за 1 ніч

провулок Свердлова 4

Кімнат: 2 Мест: 6

350 грн за 1 ніч

набережна імені Леніна

Кімнат: 4 Мест: 10

720 грн за 1 ніч

вулиця Дражинського 50

Кімнат: 1 Мест: 4

960 грн за 1 ніч

вулиця Толстого 9

Кімнат: 2 Мест: 6

350 грн за 1 ніч

Боткінська вулиця 3

Кімнат: 2 Мест: 4

1200 грн за 1 ніч

вулиця Руданського 9

Кімнат: 3 Мест: 7

1584 грн за 1 ніч

Заміська вулиця 15

Кімнат: 1 Мест: 2

1680 грн за 1 ніч

Заміська вулиця 1

Кімнат: 1 Мест: 2

1968 грн за 1 ніч

Заміська вулиця 17

Кімнат: 1 Мест: 3

1680 грн за 1 ніч

Заміська вулиця 17

Кімнат: 1 Мест: 3

250 грн за 1 ніч

Катерининська вулиця 20

Кімнат: 2 Мест: 6

720 грн за 1 ніч

Червоноармійська вулиця 8

Кімнат: 2 Мест: 4

144 грн за 1 ніч

вулиця Чехова 23

Кімнат: 1 Мест: 4

672 грн за 1 ніч

вулиця Чехова 23

Кімнат: 2 Мест: 5

720 грн за 1 ніч

вулиця Червоних Партизан 16

Кімнат: 1 Мест: 3

1440 грн за 1 ніч

вулиця Дражинського 22

Кімнат: 1 Мест: 3

768 грн за 1 ніч

вулиця Ігнатенка 7

Кімнат: 2 Мест: 7

2160 грн за 1 ніч

вулиця Треньова 3

Кімнат: 3 Мест: 4

Оренда квартир в Ялті подобово від власників

Скільки пісень та історій про Ялту б не було написано та проспіванно, цього все одно мало. Ялта, вражаюче місто. Але, щоб оцінити його по достоїнству, треба не лише читати чи слухати про нього, треба побувати там. Звичайно мало побувати, треба відчути його. Квартирне питання може і не зіпсує всієї мандрівки, але сильно зіпсує загальні враження від неї. Для того, щоб спасти положення, варто подумати про винайм квартир у подобову оренду, від власників через портал Світрент. Пошук квартири на сайті дуже простий, треба лише заповнити поле пошуку, ввести первісні дані, які визначають увесь хід пошуку. Система, з переліку квартир у подобову оренду підбере саме ті, які відповідають запиту, і  які максимально відображають ваші побажання.

Зняти апартаменти на добу чи більше у Ялті

Як би ви не намагалися вигадати нове порівняння для Ялти, ніщо так не розповість про неї, як те, що вона перлина Криму. Це місто, наче діамант, сяє у променях літнього сонця. Вражаюча, чудова, казкова природа, прозоре море, гарячий золотий пісок, історичні, архітектурні, культурні та інші пам'ятки, які заставляють подих зупинитися при першому погляді на них. Потім серце б'ється все частіше, і  ви розумієте, що закохуєтеся у кожний міліметр цього казкового міста. Ай-Петрі, собор Св'ятого Олександра Невського, Учан-Су, каскади та ще багато місць заставлять вас не лише закохатися, а захотіти залишитися тут назавжди. Побачивши цю країну одного разу, ви будете повертатися до неї ще і ще у снах та спогадах. 

Оренда квартири у Ялті подобово від власника

Винаймаючи апартаменти на добу чи більше, через наш портал, окрім того, що ви отримуєте квартиру від власників, це означає за демократичними цінами, ви також отримуєте можливість обрати все необхідне для комфортного перебування. Не тільки побутова техніка, але й  інтер'єр, будуть відображати ваш настрій, самопочуття, а також індивідуальність. В нашій базі розміщені самі різноманітні об'єкти: від класу люкс до самого звичайного житла, які підійдуть будь-якому туристу. Ви можете доповнити ваш відпочинок затишною обстановою будинку у моря, чи фешенебельними апартаментами з джакузі чи басейном. Вирішувати тільки вам, що і як буде проходити під час вашої заслуженої довготривалої мандрівки. Зняти квартиру в нас, значить залишатися самим собою де б ви не були та проводити час по-максимуму. Ми попіклувалися про те, щоб відпочинок у будь-якій точці не тільки країни, але й світу не приносив вам нічого окрім задоволення.